Vyberáme z našej ponuky mäsových výrobkov. V našich výrobkoch nepoužívame múku, sóju ani kuraciu drť. Všetky výrobky sú vhodné aj pre celiatikov.

Párky: bratislavské párky, párky, špekačky

Klobásy: mojmírovská klobása, veľkonočná klobása, trampská klobása tenká, exkluzív klobása

Šunky: dusená šunka špeciál, šunková saláma prémium, diétna saláma, parížska saláma, pečeňový syr

Zabíjačkové špeciality: domáce jaternice, krvavničky, domáca pravá debrecínka, žobrácka kaša, tlačenka mäsová svetlá, domáca sekaná pečená, bravčová masť, oškvarky ručne krájané

Slanina: oravská slanina údená, sedliacka slanina, anglická slanina

Údené dobroty: údená bravčová krkovička, údená panenka, údený bravčový šál, údené bravčové karé, údené pliecko rolované, údené koleno, údený hovädzí jazyk

Foto našich výrobkov

Naše predajne
Bitúnok Mojmírovce - 100% chuť mäsa
Mäso by malo byť súčasťou bežnej stravy pre každého. Obsahuje veľa bielkovín, minerálov, železa, zinku, selénu a veľa potrebných vitamínov pre naše telo a organizmus.

Odborníci ho odporúčajú jesť každý deň najmä pre tých, ktorí sa snažia jesť zdravo a chcú si udržiavať svoju líniu. Pri výbere mäsa a mäsových výrobkov, je preto veľmi dôležité, aby bolo dodávané z kvalitných bitúnkov, v ktorých sa mäso spracováva v tých najprísnejších podmienkach a pod odborným dohľadom.

Bitúnok Mojmírovce zabezpečuje nákup z družstiev v Nových Sadoch, Jelšovciac, Mojmírovciach a z okolia Nitry, ktoré sú známe kvalitou svojho mäsa a vysokou odbornou starostlivosťou. Na bitúnku Mojmírovce porážajú, rozporcovávajú mäso a vyrábajú výrobky, ktoré putujú do predajní v Nitre.

Vrámci služieb, ktoré bitúnok Mojmírovce ponúka je zahrnutý aj rozvoz mäsa do svojich predajní každý deň. Pri väčších objednávkach sa odporúča ísť si mäso objednať priamo do predajne.
Odkedy pri nás otvorili svoju predajňu, chodím mäso nakupovať len k nim. Majú fakt výborné výrobky. Treba ochutnať.
Peter B., Nitra
Bitúnok Mojmírovce má najlepšiu údenú krkovičku akú som kedy jedol. Žiadna gumová hmota z reťazcov. Už zásobujem aj kolegov z BA.
Vlado Z., Nitra
Bitúnok Mojmírovce nám dodáva mäso najvyššej kvality. A to je to, čo chceme ponúkať naším zákazníkom.
Hotel River, Nitra