Vianočné sviatky sú neoddeliteľne späté s tradíciami, rodinným teplom a lahodnými chutiami, ktoré spoločne tvoria nezabudnuteľnú atmosféru týchto dní. Jednou z kľúčových ingrediencií týchto chvíľ je bezpochyby kvalitné údené mäso, ktoré dodáva sviatočnému stolu ten správny gastronomický zážitok.

Bitúnok Mojmírovce, známy svojím záväzkom ku kvalite a tradícii, Vám aj tento rok prináša ponuku prvotriednych údených výrobkov, ktoré zvýraznia pravú chuť Vianoc.

Údené špeciality, ktoré hladkajú dušu i chuťové poháriky

V našej ponuke nájdete údené krkovičky, rolované pliecka, údené šále, údené kolená. Dodržiavame staré poctivé receptúry, aby sme Vám mohli zaručiť nezameniteľnú chuť a vôňu, akú nájdete len u nás. Naše údeniny sú dokonalým doplnkom k sviatočnému stolu, a to nielen po vizuálnej, ale predovšetkým po chuťovej stránke.

Kvalita a čerstvosť z lokálnych zdrojov

Naše mäsové výrobky pochádzajú z našich vlastných zdrojov, čím zabezpečujeme ich neustálu kvalitu a čerstvosť. Spolupracujeme s lokálnymi slovenskými chovateľmi, ktorí nám dodávajú hovädzí dobytok a ošípané z kvalitných chovov.

Výrobky vhodné pre celiatikov

Uvedomujeme si, že zdravie našich zákazníkov je na prvom mieste, preto sú naše všetky výrobky pripravené tak, aby vyhovovali aj ľuďom trpiacim celiakiou. Vo výrobkoch nenájdete múku, sóju ani iné alergény, čím umožňujeme všetkým bez obáv vychutnať si naše špeciality.

Kde nájdete naše údené delikatesy?

Naše údené špeciality si môžete zakúpiť v jednej z našich predajní v Nitre - na Mestskej tržnici, na Cabajskej ceste, alebo priamo v Mojmírovciach na rínku. Okrem toho sú naše výrobky dostupné aj v predajniach NITRAZDROJ, kde si môžete vybrať z bohatej ponuky. Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám, aby Vianoce strávené s našimi údeninami boli plné radosti, pokoja a nezabudnuteľných chutí, ktoré obohatia každý moment strávený s rodinou a priateľmi.

Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a pridajte k svojim vianočným tradíciám to najlepšie z Bitúnku Mojmírovce!

Naše predajne
Bitúnok Mojmírovce - 100% chuť mäsa
Mäso by malo byť súčasťou bežnej stravy pre každého. Obsahuje veľa bielkovín, minerálov, železa, zinku, selénu a veľa potrebných vitamínov pre naše telo a organizmus.

Odborníci ho odporúčajú jesť každý deň najmä pre tých, ktorí sa snažia jesť zdravo a chcú si udržiavať svoju líniu. Pri výbere mäsa a mäsových výrobkov, je preto veľmi dôležité, aby bolo dodávané z kvalitných bitúnkov, v ktorých sa mäso spracováva v tých najprísnejších podmienkach a pod odborným dohľadom.

Bitúnok Mojmírovce zabezpečuje nákup z družstiev v Nových Sadoch, Jelšovciac, Mojmírovciach a z okolia Nitry, ktoré sú známe kvalitou svojho mäsa a vysokou odbornou starostlivosťou. Na bitúnku Mojmírovce porážajú, rozporcovávajú mäso a vyrábajú výrobky, ktoré putujú do predajní v Nitre.

Vrámci služieb, ktoré bitúnok Mojmírovce ponúka je zahrnutý aj rozvoz mäsa do svojich predajní každý deň. Pri väčších objednávkach sa odporúča ísť si mäso objednať priamo do predajne.
Odkedy pri nás otvorili svoju predajňu, chodím mäso nakupovať len k nim. Majú fakt výborné výrobky. Treba ochutnať.
Peter B., Nitra
Bitúnok Mojmírovce má najlepšiu údenú krkovičku akú som kedy jedol. Žiadna gumová hmota z reťazcov. Už zásobujem aj kolegov z BA.
Vlado Z., Nitra
Bitúnok Mojmírovce nám dodáva mäso najvyššej kvality. A to je to, čo chceme ponúkať naším zákazníkom.
Hotel River, Nitra