Keď sa rok chýli k svojmu záveru a ľudia sa pripravujú na príchod Nového roka, ako je to už dlhodobo zvykom, v mnohých domácnostiach sa v posledný deň roka, na Silvestra varí kapustnica – jedno z najcharakteristickejších a najobľúbenejších jedál slovenskej kuchyne.

Vychutnajte si predvianočnú atmosféru s bravčovou panenkou s bylinkovou krustou. S príchodom vianočných sviatkov je čas zísť sa okolo stola a vytvárať nezabudnuteľné spomienky. Pripravte si s nami šťavnaté mäso s chrumkavou bylinkovou krustou, ktoré bude korunovať váš stôl a poteší chuťové poháriky všetkých vašich blízkych.

Pomaly pečený bôčik

Pomaly pečený bôčik je jedným z tých jedál, ktoré si zamilujete hneď pri prvom ochutnaní. Tento recept je skvelým príkladom toho, ako jednoduché ingrediencie dokážu vytvoriť úžasné chutné jedlo. Bôčik je pomaly pečený na nízkej teplote, čo mu dáva úžasne jemnú a šťavnatú chuť. Marináda z sójovej omáčky, medu a korenín dodá bôčiku pikantný a sladký nádych. Toto jedlo je ideálne na víkendový obed s rodinou alebo priatelia.

Naše predajne
Bitúnok Mojmírovce - 100% chuť mäsa
Mäso by malo byť súčasťou bežnej stravy pre každého. Obsahuje veľa bielkovín, minerálov, železa, zinku, selénu a veľa potrebných vitamínov pre naše telo a organizmus.

Odborníci ho odporúčajú jesť každý deň najmä pre tých, ktorí sa snažia jesť zdravo a chcú si udržiavať svoju líniu. Pri výbere mäsa a mäsových výrobkov, je preto veľmi dôležité, aby bolo dodávané z kvalitných bitúnkov, v ktorých sa mäso spracováva v tých najprísnejších podmienkach a pod odborným dohľadom.

Bitúnok Mojmírovce zabezpečuje nákup z družstiev v Nových Sadoch, Jelšovciac, Mojmírovciach a z okolia Nitry, ktoré sú známe kvalitou svojho mäsa a vysokou odbornou starostlivosťou. Na bitúnku Mojmírovce porážajú, rozporcovávajú mäso a vyrábajú výrobky, ktoré putujú do predajní v Nitre.

Vrámci služieb, ktoré bitúnok Mojmírovce ponúka je zahrnutý aj rozvoz mäsa do svojich predajní každý deň. Pri väčších objednávkach sa odporúča ísť si mäso objednať priamo do predajne.
Odkedy pri nás otvorili svoju predajňu, chodím mäso nakupovať len k nim. Majú fakt výborné výrobky. Treba ochutnať.
Peter B., Nitra
Bitúnok Mojmírovce má najlepšiu údenú krkovičku akú som kedy jedol. Žiadna gumová hmota z reťazcov. Už zásobujem aj kolegov z BA.
Vlado Z., Nitra
Bitúnok Mojmírovce nám dodáva mäso najvyššej kvality. A to je to, čo chceme ponúkať naším zákazníkom.
Hotel River, Nitra