Spoločnosť Refka, s.r.o. sa zaoberá produkciou čerstvého mäsa a výrobou mäsových výrobkov od roku 2011. Čerstvé mäso si zabezpečujeme z vlastného bitúnku. Hovädzí dobytok a ošípané nám dodávajú výlučne slovenskí chovatelia z kvalitných chovov.

Pri mäsových výrobkoch dodržiavame staré, poctivé receptúry a v maximálnej možnej miere sa snažíme minimalizovať použitie konzervačných látok. Vo výrobkoch nepoužívame múku, sóju ani kuraciu drť. Naše výrobky sú vhodné aj pre celiatikov. O kvalite našich výrobkov svedčia aj záručné doby, ktoré sú oproti iným výrobkom kratšie. 

Bitúnok Mojmírovce získal jedno z najprestížnejších ocenení slovenských výrobkov udelené Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Značku kvality SK GOLD sme dostali za výrobky Dusená šunka špeciál a Šunková saláma. Ocenenie potvrdzuje, že svojím zložením mäsa prekračujú štandardy bežne dodávaných produktov na trhu a garantujú maximálnu kvalitu.

Bitúnok Mojmírovce
Naše predajne
Bitúnok Mojmírovce - 100% chuť mäsa
Mäso by malo byť súčasťou bežnej stravy pre každého. Obsahuje veľa bielkovín, minerálov, železa, zinku, selénu a veľa potrebných vitamínov pre naše telo a organizmus.

Odborníci ho odporúčajú jesť každý deň najmä pre tých, ktorí sa snažia jesť zdravo a chcú si udržiavať svoju líniu. Pri výbere mäsa a mäsových výrobkov, je preto veľmi dôležité, aby bolo dodávané z kvalitných bitúnkov, v ktorých sa mäso spracováva v tých najprísnejších podmienkach a pod odborným dohľadom.

Bitúnok Mojmírovce zabezpečuje nákup z družstiev v Nových Sadoch, Jelšovciac, Mojmírovciach a z okolia Nitry, ktoré sú známe kvalitou svojho mäsa a vysokou odbornou starostlivosťou. Na bitúnku Mojmírovce porážajú, rozporcovávajú mäso a vyrábajú výrobky, ktoré putujú do predajní v Nitre.

Vrámci služieb, ktoré bitúnok Mojmírovce ponúka je zahrnutý aj rozvoz mäsa do svojich predajní každý deň. Pri väčších objednávkach sa odporúča ísť si mäso objednať priamo do predajne.
Odkedy pri nás otvorili svoju predajňu, chodím mäso nakupovať len k nim. Majú fakt výborné výrobky. Treba ochutnať.
Peter B., Nitra
Bitúnok Mojmírovce má najlepšiu údenú krkovičku akú som kedy jedol. Žiadna gumová hmota z reťazcov. Už zásobujem aj kolegov z BA.
Vlado Z., Nitra
Bitúnok Mojmírovce nám dodáva mäso najvyššej kvality. A to je to, čo chceme ponúkať naším zákazníkom.
Hotel River, Nitra